Pakhuis De Zwijger

72 deelnemers

Beste match van alle deelnemers

  1. Doede Model32% · 23
  2. Veilingmodel26% · 19
  3. Colorado19% · 14
  4. Social Clubs13% · 9
  5. Jamaica6% · 4
  6. Uruguay3% · 2
  7. Washington State1% · 1
  8. California 19960% · 0

Beste match per groep: Op welke politieke partij(en) overweegt u te stemmen?

ColoradoSocial ClubsWashington StateUruguayJamaicaDoede ModelVeilingmodelCalifornia 1996n
VVD0%14%0%14%0%43%29%0%7
D6621%12%3%3%3%27%30%0%33
SP43%0%0%0%29%29%0%0%7
PvdA43%14%0%0%0%14%29%0%7
GroenLinks24%15%0%6%3%29%24%0%34
Partij voor de Dieren17%33%0%0%0%33%17%0%12
Piraten Partij13%13%0%7%13%33%20%0%15
DENK0%20%0%0%0%40%40%0%5
Forum voor Democratie20%20%0%0%0%20%40%0%5
1 Hoe oud moet iemand zijn om cannabis te kopen?
  • 17 jaar13,9%
  • 18 jaar72,2%
  • 21 jaar6,9%
  • Alle leeftijden moeten het kunnen kopen6,9%
2 Mogen mensen van u ook thuis cannabis kweken voor eigen consumptie?
  • Ja, geen probleem91,7%
  • Alleen onder strenge voorwaarden6,9%
  • Nee1,4%
3 Op welke politieke partij(en) overweegt u te stemmen?

Meerdere antwoorden mogelijk.

  • VVD9,9%
  • PVV0,0%
  • CDA0,0%
  • D6646,5%
  • SP9,9%
  • PvdA9,9%
  • GroenLinks47,9%
  • 50PLUS1,4%
  • Partij voor de Dieren16,9%
  • ChristenUnie0,0%
  • SGP0,0%
  • Piraten Partij21,1%
  • Libertarische Partij2,8%
  • VNL1,4%
  • Vrouwenpartij0,0%
  • DENK7,0%
  • Ondernemerspartij0,0%
  • Nieuwe wegen0,0%
  • Forum voor Democratie7,0%
  • De Burger Beweging1,4%
  • Niet Stemmers1,4%
  • Vrije Democratische Partij (VDP)0,0%
  • Jezus leeft1,4%
  • MenS en Spirit/Basisinkomen Partij/V-R0,0%
  • StemNL0,0%
  • Lokaal in de Kamer0,0%
  • Artikel 12,8%
  • Vrijzinnige Partij1,4%
  • GeenPeil2,8%
  • Ik wil Blanco stemmen2,8%
  • Ik ga niet stemmen2,8%
4 Wie moet volgens u controleren of aan de regels wordt voldaan?
  • Controle is niet nodig4,2%
  • De cannabisketen controleert zichzelf (zelfregulering)30,6%
  • De overheid moet dit actief controleren65,3%
5 Wie mag volgens u de cannabis verkopen? Kies het antwoord dat het dichtst bij uw filosofie ligt
  • Alleen een apotheek – op doktersrecept1,4%
  • Alleen in coffeeshops – dus plekken waar het gerookt moet kunnen worden.26,4%
  • Specifieke cannabiswinkels – zoals een slijter voor alcohol30,6%
  • Dat maakt me niet zoveel uit – zolang ze zich aan regels houden29,2%
  • Iedereen moet het kunnen verkopen – ook zonder vergunning9,7%
  • Ik kan geen keuze maken…2,8%
6 Moet reclame voor cannabisproducten volgens u mogen?
  • Ja61,1%
  • Nee38,9%
7 Wat zijn de cijfers van uw postcode

Regio's met de meeste deelnemers:

  • 10xx51,1%
8 Kies uw geslacht
  • man73,6%
  • vrouw24,5%
  • transgender1,9%
9 Hoe hoog schat u uw kennis over cannabis in?
  • 1–11,7%
  • 2–26,9%
  • 3–332,8%
  • 4–420,7%
  • 5–537,9%
10 Hoeveel belasting moet er volgens u worden geheven op cannabis?
  • Geen belasting – de plant moet vrij zijn!13,9%
  • Gewoon 21% BTW zoals alle andere recreatieve producten69,4%
  • 21% plus accijnzen om het gebruik extra te ontmoedigen en de staatskas te spekken16,7%
11 En als cannabis beschikbaar zou zijn voor recreatief gebruik, wie moet volgens u dan de planten kweken?
  • Non-profitorganisaties11,3%
  • Ondernemers in een vrije markt met kwaliteitsregels78,9%
  • Een paar bedrijven die worden aangesteld door de overheid en het hele aanbod verzorgen4,2%
  • Ik kan geen keuze maken…5,6%